czwartek, 10 maja 2012

Zdjecia Miss Polonia Wrocławia - sesja zdjęciowa pierwsza

Tak więc  można już obejrzeć sesję zdjęciową, którą robiliśmy jakiś czas temu kandydatkom do Miss Polonia Wrocławia we wrocławskiej Renomie.
Oto link do zdjęć dziewcząt: http://www.misswroclawia.pl/finalistki-wyborow-miss-polonia-wroclawia-2012.html

Można  też zdjęcia zobaczyć opublikowane w GAZECIE WROCŁAWSKIEJ: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/571979,wybierz-miss-polonia-wroclawia-zdjecia,id,t.htmlA  DZISIAJ jestem po  DRUGIEJ sesji zdjęciowej dziewcząt. Tym razem bardziej artystycznej;]


 Rządziłyśmy się dzisiaj ze sprzętami elektronicznymi w Salonie SONY CENTER w pasażu Grunwaldzkim....Zrobiłyśmy nielada bałagan po odpakowaniu dużej ilości laptopów, kamer, aparatów, statywów, tabletów i słuchawek, z którymi  fotografowane były dzisiaj dziewczyny.

Oczywiście nic by się nie udało, gdyby nie 2 wspaniałe wizażystki, które podjęły się tego zadania:
Joanny Walczak oraz Kamili Rybak- dziękuję Wam po stokroć. Zrobiłyśmy świetną pracę razem:)!! 

Na szczęście i Panowie z SONY CENTER byli tak pomocni i zaangażowani, że wszystko poszło sprawnie. W dodatku jeden z nich narobił mi TYLE backstage'u,że wreszcie będę mogła się pochwalić zdjęciami z drugiej strony :) 
Zdjęcia z Backstage'u dodam jak najszybciej po otrzymaniu ich od autora zdjęć:) 

Mimo, że później miałam powikłania zdrowotne..
BAWIŁAM SIĘ ŚWIETNIE!!
4 komentarze:

 1. Naprawdę zdjęcia modelkom robiłaś Canonen 400D z kitem? Byłem pewny, że to pełna klatka... cyzli potwierdzenie, że nie tylko aparat robi zdjęcia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te zielone zdjecia akurat robione były TAMRONEM 70-300mm f/4.0 , ale ogolnie duzo prac z szerokim katem robione bylo KITEM ;] Najwieksza role robic swiatło i inne elementy;)
  (modelka, koncepcja, obróbka, mijesce, jeszcze raz światło)
  Równie dobrze możesz focic pudelkiem od zapalek jak się w tym dobrze wyszkolisz;) Sprzęt nie ogranicza, ale jak juz uwazasz, ze przyda ci sie cos na druk wielkoformatowy, to aparat trzeba zmienic;) Ja bede to robila wkrótce;)

  OdpowiedzUsuń
 3. A nie myślałaś o jaśniejszym szkle?

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam 50 f. 1.4, ale niefdlugo zmieniam canonka na 5d mark II + jakies bardzo jasne szerokie szkiełko;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...