O mnie


Odkrywam to co unikalne, żeby później pokazać to światu.
Kreuje wizerunek Marki osobistej, jak i produktowej.

Justyna Ł. Bień | TWÓRCA WIZERUNKU, Fotograf
Ma 7-mio letnie doświadczenie na rynku fotograficznym oraz wizerunkowym Współpracowała z takimi markami jak : Eva Minge, Feromony, STP Multifood, Biżuteria Claudio Cansian, fryzjerska marka MATRIX, również zadbała o wizerunek osób takich jak m.in Maciej Wróżbita (znany wróż TVN), Oskar Minge (brand maganer Eva Minge). Udzielała wywiadów oraz wystąpiła w programach takich jak: Dzień Dobry TVN, UWAGA TVN, TVN24 i wielu innych. Jej zdjęcia lądowały na okładkach takich gazet jak: Ogólnopolski magazyn "Foto-kurier", SLAJD. Wyróżniona w Międzynarodowym konkursie Fotografii Portretowej "LeSprit 2009". Wyróżniona również na portalach artystycznych m.in : Międzynarodowy blog fotograficzny Melissy Rodwell (znanej Amerykańskiej fotograf mody) fashionphotographyblog.com, jeden z największych polskich portali artystycznych DIGART.pl, ŚwiatObrazu.pl

-----------------
Dowiesz się tutaj w jaki sposób  poruszać się w tym chaotycznym i zwariowanym świecie reklamy, fotografii, retuszu i radzenia sobie z całym przekrojem wymagających i nieraz nieprzewidywalnych klientów.

-
JEŚLI NIE CHCESZ STRACIĆ NIC z tego co będzie się ukazywało na blogu WPISZ SWOJE DANE PONIŻEJ.
Będziesz regularnie otrzymywał informacje o nowych postach na blogu oraz otrzymasz MATERIAŁY WIDEO NIEDOSTĘPNE dla osób z poza listy!


Imię:
Adres email:
Możesz polubić też funpage JUSTYNA Ł. BIEŃ PHOTOGRAPHY na Facebooku;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...