Kurs RETUSZU


[ WROCŁAW ] i cała Polska  STRATEGIE RETUSZU 1.0
by Justyna Ł. Bień (Kurs Indywidualny)

CO TO ZA SZKOLENIE?

To  niesamowicie niska cena za INDYWIDUALNY Kurs Retuszu , który będzie DOPASOWANY TEMATYCZNIE specjalnie pod Ciebie i Twoje umiejętności.  (Odrzucimy to, co ci jest już niepotrzebne i nauczymy Cię tego, co jest NIEZBĘDNE do ulepszenia i usprawnienia twoich umiejętności Retuszerskich)

Długość szkolenia: 2-3h
Termin szkolenia: Szkolenie odbędzie się po zaksięgowaniu  wpłaty w WYBRANYM przez Ciebie  terminie max do 2 miesięcy w przód.

>> ON-LINE  będzie w formie  Rozmowy na SKYPE, na której po wcześniejszym ustaleniu tego, czego  nie potrafisz, bądź co chcesz udoskonalić w swoim warsztacie. UDOSTĘPNIAM ci wtedy mój PULPIT z otwartą Twoją fotografią i krok po kroku pokazuję Ci strategie, których ja używam na co dzień w swoim retuszu. Podczas obróbki , możesz zadawać mi pytania, tak byś zrozumiał to co jest dla Ciebie niejasne i wyniósł ze szkolenia to, co najbardziej PRZYDATNE i PRAKTYCZNE.
Nasze szkolenie jest REJESTROWANE, więc po zakończeniu, kilka dni później otrzymasz GRATIS , MATERIAŁ WIDEO z własnego kursu  dzięki któremu później będziesz mógł POWTÓRZYĆ każdy jeden trick, który Ci  pokazałam i powoli przerobić go na swoich zdjęciach. - Powtórka, matką nauki :)

>> LIVE  jeśli jesteś z Wrocławia bądź okolic, zaproszę Cię do siebie i odbędziemy nasz kurs ONE to ONE , FACE to FACE, na bieżąco, również z możliwością zadawania pytań i KROK  po  KROKU przerobienia strategii. To szkolenie również będzie rejestrowane i również otrzymasz z niego nagranie do  powtórek i praktyki u siebie w domu.
 
GWARANCJA

Jestem tak pewna z tego, że będziesz zadowolony z mojego kursu, że daję Ci 7 dniową GWARANCJĘ zwrotu pieniędzy,  jeśli jednak stwierdzisz, że źle Ci coś przekazałam.
INWESTYCJA

 Indywidualny Kurs Retuszu "STRATEGIE RETUSZU1.0" wynosi  597.


Wyślij kwotę 597zł na  konto podane poniżej  i wyślij do mnie na email: contact@justynabien.com POTWIERDZENIE PRZELEWU bankowego.
Dzięki temu będziesz miał pewność, że nie przegapisz swojego  MIEJSCA.
Po wysłaniu wpłaty oraz wysłaniu potwierdzenia przelewu, skontaktuję się z Tobą mailowo i ustalimy dogodny dla nas obojga termin wykonania kursu . 

Jeśli wykupisz swoje miejsce jeszcze  DZISIAJ otrzymasz ZNIŻKĘ -97zł , czyli zamiast inwestować w swoje umiejętności 597zł  inwestujesz tylko 500zł!


TYTUŁ PRZELEWU : "Twoje Imię i Nazwisko"
Kwota: 597zł
Dane Przelewu:
Paweł Pietrzyk,
Ofiar Katynia 24c/19
Brzeg

Numer rachunku: 
48 1020 3668 0000 5302 0379 6315


KONTAKT
Następnie skontaktuj się ze mną, aby ustalić dokładny termin kursu dzwoniąc pod nr:  539963199
lub napisz na: contact@justynabien.com


OPINIE


Opinia Kursu Retuszu Justyna Ł. Bień
Mariusz chwilę PO ukończeniu Kursu:

4 komentarze:

 1. OPINIA O KURSIE RETUSZU
  Warsztaty u Justyny z retuszu bardzo wiele mi pomogły w codziennej pracy przy portretach. Do tej pory wiedziałem o wielu możliwościach jakie daje PS lecz nie umiałem z nich skorzystać. Darmowe tutoriale na youtube nie omawiały wszystkiego dokładnie. Justyna w sposób niezwykle przejrzysty objaśniała mi jak działają najważniejsze narzędzia i jak ich używać. Wspólnie pokonywaliśmy kolejne etapy retuszu portretu, krok po kroku. Jak efektywnie posługiwać się krzywymi, poprawna korekcja oczu, D&B itp. Nie wiadomo kiedy minęły 3 godziny naszego spotkania. Dzięki rejestracji mam dostęp do wszystkiego co przerabialiśmy. Wracam do wybranych momentów retuszu kiedy potrzebuje i stosuje. Nadal mam kontakt z moją nauczycielką która zawsze mi pomoże. A kiedy znów będę potrzebował zgłębić dalsze tajemnice ps-a to zwrócę się do niej, wyjaśni co i jak i podpowie jak wydobyć światło itp.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z Photoshopa korzystam praktycznie codziennie, popadłem już w stałe schematy działania ciągle z tych samych funkcji. Uważałem się za dość zaawansowanego użytkownika jednak trzy godziny spędzone z Justyną na jej kursie retuszu uświadomiły mi, że jeszcze wiele mogę się nauczyć.

  Przed zajęciami przesłałem Justynie kilka zdjęć z prośbą, by pomogła mi uzyskać w nich konkretny efekt. Nie sądziłem, że rezultaty będą aż tak dobre. Photoshop ma naprawdę wiele wspaniałych funkcji a Justyna potrafi nauczyć korzystania z nich w sposób prosty i przejrzysty. Wytłumaczyła co zrobić by wyeksoponować istotne elementy zdjęcia, jak zatuszować te przeszkadzające. Zrobiliśmy pracę z kanałami, camera rawem i kilkoma innymi funkcjami.

  Zdecydowanie polecam kurs retuszu z Justyną. Trzy godziny to trochę za mało, chętnie wybrałbym się na regularne zajęcia do niej :)

  Dzięki Justyna i do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotografią bawię się od 20 lat. Upodobałem sobie fotografię krajobrazową. Od około roku zacząłem robić portrety. Postprodukcja w tej dziedzinie jest zupełnie inna. Początkowo sam chciałem się nauczyć retuszu. Po wielu nieudanych próbach postanowiłem poprosić o pomoc kompetentną i profesjonalną osobę. Na podstawie opinii wybrałem Justynę. I wybór okazał się bardzo trafny i w 100% zadowalający. Justyna jest wspaniałym nauczycielem. Szybko (w 3 godzinnym kursie) nauczyła mnie skutecznie i na wysokim poziomie opracować zdjęcia. Począwszy od analizy zdjęcia, poprzez dobór właściwych technik poprawy mankamentów, po końcowe uatrakcyjnienie portretu. Wartość dodana, to wiele tricków, których wcześniej nie znałem. Serdecznie i z pełnym przekonaniem polecam warsztaty. Będąc pod wrażeniem umiejętności retuszerskich Justyny postanowiłem poszerzyć swoją wiedzę z fotografii studyjnej i odbyć u Justyny dodatkowo warsztaty z oświetlenia. Jestem przekonany, że nie będzie to czas (ani pieniądze) stracony.

  Jarek

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem początkującym fotografem dziecięcym ,mam za sobą warsztaty i kursy związane z tym tematem ale czegoś mi brakowało w moich fotografiach ... oczywiście Justyny mi brakowało i jej nieocenionej wiedzy na temat retuszu.Szukałam w internecie kogoś kto nauczy mnie retuszu bo moje zdjęcia były takie ... bez wyrazu ... i znalazłam .Dzięki wcześniejszym komentarzom i opiniom uczestników kursu ,które przeczytałam , postanowiłam zgłosić się do Justyny na indywidualny kurs retuszu.Jestem bardzo zadowolona z tego kroku , Justyna jest wspaniałym nauczycielem , posiada naprawdę dużą wiedzę na temat fotografii i obróbki ( pomimo młodego wieku ).
  Oczywiście trudno jest wszystko zapamiętać po 3 godzinach kursu , każdy krok w obróbce , zwłaszcza gdy ktoś tak jak ja krótko obrabia w photoshopie , dlatego cały kurs jest nagrywany i potem można go sobie odtwarzać na spokojnie wielokrotnie . Jestem bardzo zadowolona z kursu z Justyną i z pewnością skorzystam jeszcze nieraz z jej umiejętności a wspaniałą rzeczą jest też fakt ,że osoba ta pomimo zakończonego kursu służy radą czy wskazówką w razie potrzeby :)
  Justynko , jesteś super :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...