sobota, 14 marca 2015

Sesja na Ostatnim Tchu - Storm Master


Ufff... Nie było to łatwym zadaniem wykonać ostatnią sesję zdjęciową w okresie bycia w ciąży. Nie mówię tu tylko o tym, że podczas niej sapałam niczym lokomotywa, czy też o moich zawrotach głowy, mimo głównie klęczenia na ziemi, ale także o świadomości, że muszę zrobić sobie chwilkę przerwy...

 Ale to tylko chwilkę do momentu aż urodzi się  moja mała Kaja. Później mamy zamiar wraz z nią w wózku latać do NOWEGO STUDIO, które otwieram już w kwietniu we Wrocławiu przy ul. Tęczowej. Oczywiście zapraszam niedługo, gdyż studio także będzie miało możliwość najmu dla innych pasjonatów i profesjonalistów fotografii, więc się posocjalizujemy (może przy herbatce i lampach). O tym więcej napiszę, jak już dojdzie do mnie nowy sprzęt i będę znała dokładną datę otwarcia;)

Wracając do sesji zdjęciowej STORM MASTER. Poznajcie Dominika, który na co dzień pasjonuje się grą na gitarze (uprzednio w grupie Grave Born.) Jest on również, moi drodzy, rozpoczynającym swoją drogę wokalistą. Poznaliśmy się podczas Warsztatów Muzycznych, które organizowała Szkoła Wokalna i akademia COOL VOICE.
Zainteresowani śpiewający, możecie  dowiedzieć się o niej więcej na: www.coolvoice.pl.
Tak się zdarzyło, że uczę tam Prezentacji, Wizerunku, Pewności Siebie, Charyzmy oraz pokonywania Barier Psychologicznych przed występami ;) To mój drugi  konik, jeśli jeszcze o tym nie wiecie;) 

Naszą koncepcją było kilka haseł oraz inspiracja przebojowym Banderasem. Chcieliśmy pokazać Dominika od jego  głęboko wiedzącej w środku strony: Mistrza, Mastera, Władcy i Pewnej Siebie postaci, która ma mnóstwo ambicji i motywacji w tym, co robi. Tak też się stało. Poniżej możecie obejrzeć krótki Backstage z sesji zdjęciowej oraz końcowe fotografie;)
Jak myślicie, JAKIE HASŁA były użyte przy inspiracji do sesji?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...