sobota, 23 lipca 2016

Ukryty Kurs Retuszu Niemowląt (Niedostępny Nigdzie Publicznie w internecie)PRZED I PO

Zajmujesz się Fotografią Niemowlęcą?

- Trudno uzyskać ci delikatną cerę u niemowląt?
- Nie radzisz sobie ze skazami na skórze dziecka?
- Nie wiesz, jak dodać pięknego stylu Kolorystycznego? 
- Chciałbyś, by twoje zdjęcia były ostre, ale jednocześnie nie przeszkadzało to w odbiorze delikatności dziecka?

Mam do dyspozycji Ukryty Wideo Kurs Retuszu (Niedostępny nigdzie publicznie- Nagranie z Indywidualnego Kursu z moją Kursantką) na temat obróbki skóry niemowlęcej. Pokazane mnóstwo schematów , które można wykorzystać od razu.Kurs jest nagraniem obróbki Fotografii od A do Z. Poczynając od RAWu do wykończenia fotografii.

Program: Adobe Photoshop CS6 + dodatkowo Exposure, ale podaje schematy można wykonać również na wcześniejszych oraz późniejszych wersjach Photoshopa.
Długość materiału: 1h 4m
Zawartość: 
- Korekta RAW
- na co zwracać uwagę podczas retuszu dziecka
- korekta niedoskonałości,
- zmiana koloru skóry na anielsko różowiutki ,
- zmiany w kadrze,
- nadawanie miękkości ujęciu. ,
- nadawanie klimatu kolorystycznego  fotografii
- schemat wyostrzania krawędzi i jak to robić
Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy wątpliwości, napisz proszę z zapytaniem: contact@justynabien.com lub na priv na Facebooku


PROWADZĄCA:
Twórca wizerunku, fotograf, Retuszerka, Szkoleniowiec Retuszu oraz Fotografii.


Sama o sobie mówi – odkrywam to co unikalne, żeby później pokazać to światu. Justyna zajmuje się kreowaniem wizerunku marki osobistej. Ma 8-mio letnie doświadczenie na rynku fotograficznym oraz wizerunkowym. Współpracowała z takimi markami jak: Eva Minge, Feromony, STP Multifood, Biżuteria Claudio Cansian czy fryzjerska marka MATRIX. Zadbała także o wizerunek osób takich jak m. in. Wróżbita Maciej (znany wróż TVN), Oskar Minge (brand maganer Eva Minge).
Udzielała wywiadów oraz wystąpiła w programach takich jak: Dzień Dobry TVNUWAGA TVNTVN24 i wielu innych. Jej zdjęcia lądowały na okładkach takich gazet jak: Ogólnopolski magazyn „Foto-kurier” iSLAJD. Wyróżniona w Międzynarodowym konkursie Fotografii Portretowej „LeSprit 2009″. Wyróżniona również na portalach artystycznych m.in : Międzynarodowy blog fotograficzny Melissy Rodwell (znanej Amerykańskiej fotograf mody) fashionphotographyblog.com, jeden z największych polskich portali artystycznych DIGART.pl,ŚwiatObrazu.pl.

PIERWSZE OPINIE: 


Cena: 149zł 


Sposób zamówienia: 

> ZAMÓWIENIE PRZEZ EMAIL: Napisz na email contact@justynabien.com w tytule wpisując: "Ukryty Wideo Kurs Retuszu Niemowląt", a wyślę ci odpowiednie dane do zrealizowania Zamówienia lub:

> ALLEGRO Możesz go teraz także kupić bezpośrednio na aukcji allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6422308756

(Ze względu na tak LICZNE zainteresowane Kursem, proszę o wyrozumiałość w realizacji zamówienia)

Po zabookowaniu wpłaty, otrzymasz bezpośredni link do Pełnej Wersji Wideo. 
Możesz z niego korzystać dożywotnio oraz ściągnąć go bezpośrednio na dysk.
1 komentarz:

  1. Kupiłam , obejrzalsli chodzi o tresc to super bardzo pomocny rzeczywiscie te triki się przydadzą, natomiast nie wiem dlaczego i czy tylko u mnie tak jakosc dźwieku na nagraniu trochę kiepska i cieżko zrozumieć co mówi autorka kursu, pomocne byłyby jakieś napisy lub transkrypt dodatkowo

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...